Türkiye İnovasyon Haftası 28-29-30 Kasım İstanbul

Değerli okuyucularımız, 28-29-30 Kasım tarihlerinde İnovasyon, Tasarım, Bilim, Teknoloji, Kent, Marketing, AR-GE, Eğitim, İş Dünyası ve Enerji konularında dünyaca ünlü liderler, CEO’lar, uzmanlar ve akademisyenler 3 gün süresince konferans ve paneller de bir araya geliyor.
İstanbul Kongre Merkezi / Taşkışlada gerçekleştirilecek olan 3 günlük etkinlikte Türkiye’nin en önemli AR-GE merkezlerinin geliştirdiği özel proje ve ürünler ziyaretçiler ile buluşacaktır.
Tüm Türkiye’de gerçekleştirilen 17 tasarım yarışmasından seçilen ödüllü tasarımlar İnovasyon haftası ziyaretçileri ile buluşacak.
inovasyon-haftasi
Tüm Türkiye’de İhracatımızda katma değerin arttırılması, yeni teknoloji ve üretim metotlarının üretim süreçlerine kazandırılması, üniversite-sanayi işbirliğinin güçlendirilmesi amacıyla gerçekleştirilen AR-GE Proje pazarı yarışmalarından seçilen ödüllü projeler Türkiye İnovasyon Haftası boyunca sergilenecektir.
Türkiye İnovasyon Haftası’nın en dinamik katılımcıları üniversiteler olacaktır. 168 üniversiteden seçilen projeler karma bir sergi olarak etkinlikte yer alacaktır.
İnovasyon haftası etkinliklerine ücretsiz kayıt yaptırabilirsiniz. Bunun için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.
http://www.turkiyeinovasyonhaftasi.com/tr/online-davetiye.html
Detaylı bilgi ve görseller için İNOVASYON HAFTASI bağlantısını ziyaret edebilirsiniz.
Kaynak: cadcampedia.com

0 0 vote
Article Rating
Default image
Armada Yazılım
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Bizi takip etmek ister misiniz?

Teşekkürler! Email listemize kaydınız başarıyla gerçekleştirilmiştir. En güncel makaleler ve eğitimlerden anında bilgi sahibi olacaksınız :)

There was an error while trying to send your request. Please try again.

Belirtmiş olduğunuz email adresinizi; güncel makale, eğitim, döküman ve mesleki eğitim notlarını paylaşmak üzere kullanacağız.