Taşınabilir 3D Yazıcı

Giriş seviyesi 3D yazıcılar, tüketiciler için uygun fiyatlarda karşımıza çıkıyor. Bu tip 3D yazıcıların taşınabilir olanları da yaygınlaşmaya başladı. Fransız Tobeca taşınabilir yazıcı geliştirerek satışa sundu.
DSC01035
Tobeca, PLA plastik kullanmak üzere tasarlanmıştır. Bu  200x200x220 mm lik alan içinde  .1 mm çözünürlüğe sahip 3D nesneler yazdırabilmektedir. Yazıcı neredeyse her işletim sistemi tarafından desteklenmektedir ve ısıtmalı baskı yatağına sahiptir.  Kendi taşıma çantası ile benzersiz bir özelliği vardır.
tebeca-3d-printer-7   tebeca-3d-printer-1
Kapalı taşıma çantası 440x414x175mm boyutlarında ve 10 kg ağırlığındadır. Hernekadar kalibrasyon sorunu yaşanabilir gibi görünsede .1 mmlik hassasiyeti sağlayabilmektedir ve 1 yıllık garanti vermektedir.
Bu ürün 899€ gibi bir ücretle fiyatlandırılmıştır.
[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=wZHUo-KZTC8&w=640&h=360] İlgili ürün için detaylı bilgilere TOBECA bağlantısından ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

Bizi takip etmek ister misiniz?

Teşekkürler! Email listemize kaydınız başarıyla gerçekleştirilmiştir. En güncel makaleler ve eğitimlerden anında bilgi sahibi olacaksınız :)

There was an error while trying to send your request. Please try again.

Belirtmiş olduğunuz email adresinizi; güncel makale, eğitim, döküman ve mesleki eğitim notlarını paylaşmak üzere kullanacağız.