3DEXPERIENCE Sorun Yönetimi (Issue Management)

3DEXPERIENCE platformu hızlı ve sorunsuz ürün geliştirmek için pek çok yöntemi bünyesinde barındırır. Şirketlerin potansiyel olarak ortaya çıkabilecek her türlü problemi öngörmesi ve etkin bir şekilde ele alması imkansızdır. Anormal durumlar her zaman ortaya çıkabilir. Önemli olan, durumun kontrolden çıkmasını önlemek için hızla yanıt vermektir.

3DEXPERIENCE platformunda sorun yönetimi için, oluşturmak istediğimiz sorun hakkında “Issue Management” sekmesini seçip oluşan problem hakkında temel bilgi ekranı oluşmaktadır.

Oluşturulan sorun hakkında sistem otomatik olarak isim tanımladığı gibi kullanıcıda isim tanımlayabiliriz. Oluşturulan sorun hakkında önem durumunu, Çözüm önerisi ve sorunun bitiş tarihini girebiliyoruz.

Oluşturulan sorun hakkında kişilere atama yapabiliyoruz veya sorun hakkında doküman ekleyebiliriz. Döküman platforma kayıtlı bir doküman seçebileceğimiz gibi kendimizde dosya yükleyebiliriz.

3DEXPERIENCE hakkında daha fazla bilgi için bizlere https://www.armadayazilim.com/iletisim adresinden ulaşabilirsiniz. Son olarak blogda yer alan 3DEXPERIENCE hakkındaki diğer makalelere de göz atmanızı tavsiye ederiz. Görüşmek üzere.

Leave a Reply

Bizi takip etmek ister misiniz?

Teşekkürler! Email listemize kaydınız başarıyla gerçekleştirilmiştir. En güncel makaleler ve eğitimlerden anında bilgi sahibi olacaksınız :)

There was an error while trying to send your request. Please try again.

Belirtmiş olduğunuz email adresinizi; güncel makale, eğitim, döküman ve mesleki eğitim notlarını paylaşmak üzere kullanacağız.