Şimdiye dek üretilmiş en akıllı ve sağlam kilit ile tanışın

Gizli ve güvende kalmasını istediğiniz eşya ve benzerlerinin güvenliğini tehdit eden her unsura karşı imha edilmesi çok zor bir akıllı kilit geliştirildi.

Numerik asma kilitler her ne kadar sağlam gözükse de, günümüzde rahatça kırılıp, işe yaramaz hale getirilebiliyorlar. Master Lock adlı bir firmanın ürettiği Dialspeed Padlock adlı dijital akıllı kilit ise aşılamaz bir kale olarak lanse ediliyor. Kesilmesi ve kırılması neredeyse imkansız bir metalden yapılan kilit tek elle açılabiliyor ve 5 yıl garantili bir batarya ile güvenlik sunuyor. Sadece okların olduğu dijital ekran, ok kombinasyonunu unutmanız durumunda numara ve harf seçeneği sunuyor.
Şifrenizi unuttuğunuzda gerekli güvenlik sorularını yanıtlayarak, şifrenizi geri alabileceğiniz bir web sitesine de sahip olan ürün, misafir kullanıcılar için de 3 ayrı kodu belleğinde tutabiliyor. Dialspeed Padlock adlı akıllı kilidin fiyatı ise 39 Amerikan Doları.
[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=IDWS-fGBRKA&w=640&h=360]

Leave a Reply

Bizi takip etmek ister misiniz?

Teşekkürler! Email listemize kaydınız başarıyla gerçekleştirilmiştir. En güncel makaleler ve eğitimlerden anında bilgi sahibi olacaksınız :)

There was an error while trying to send your request. Please try again.

Belirtmiş olduğunuz email adresinizi; güncel makale, eğitim, döküman ve mesleki eğitim notlarını paylaşmak üzere kullanacağız.