Hp'den İş İstasyonları için Yeni Monitör

HP, yeni EliteDisplay E221c duyurdu, bir 21.5-inç arkadan aydınlatmalı LED  monitörler müşteri ve şirket dışı çalışanlar arasında işbirliğini artırmak için tasarlanmıştır.
En son EliteDisplay, entegre iletişim araçları – entegre hoparlör, kamera ve mikrofon özellikleri ile iş istasyonunun konforunu arttırarak video konferans yapmayı daha verimli bir hale getirmiştir.
hp_e221c-310813
Geniş görüş açısı düzlem anahtarlama (IPS) teknolojisi ile inşa edilen bu ekstra büyük ekran çarpıcı renk bütünlüğü ve hemen hemen her açıdan keskin, net, canlı içerik ve video üretir. Buna ek olarak, özelleştirilebilir eğim, yükseklik ayarı, döner ve pivot ayarları ile en rahat çalışma koşullarını sağlamaktadır.
HP çevresel ve ergonomik stand tasarımı ön planda olan EliteDisplay, TCO Sertifikalı Kenar gereksinimlerini karşılamaktadır.

Leave a Reply

Bizi takip etmek ister misiniz?

Teşekkürler! Email listemize kaydınız başarıyla gerçekleştirilmiştir. En güncel makaleler ve eğitimlerden anında bilgi sahibi olacaksınız :)

There was an error while trying to send your request. Please try again.

Belirtmiş olduğunuz email adresinizi; güncel makale, eğitim, döküman ve mesleki eğitim notlarını paylaşmak üzere kullanacağız.