Dünyanın en ince klavyesi tanıtıldı!

Her geçen gün farklı donanımların en’leri üretilmeye devam ediyor. Son olarak CSR tarafından dünyanın en ince klavyesi geliştirildi.
csr-membrane-500x274
Teknoloji dünyasında en’leri üretmek bir firma açısından oldukça önemli. Büyük bir reklam getirisi olan bu olay firmaya da önemli bir prestij sağlıyor. Örneğin akıllı telefon dünyasında en ince telefonu üretmek için firmalar birbirleriyle büyük bir yarış halinde. Son olarak bu ünvan 5.75mm’lik kalınlığıyla Vivo X3’te kalmıştı. Aynı şekilde diğer donanımlarda da firmalar arasında bu şekilde bir yarış bulunuyor.
Son olarak geçtiğimiz gün Wireless Beats kulaklıklar ile adından söz ettiren CSR sadece 0.5mm kalınlığa sahip dünyanın en ince klavyesini geliştirdiğini duyurdu. Bükülebilir ve dokunmatik yapıda olan bu klavye ayrıca wireless desteği de sunuyor.
Öncelikli olarak mobil cihazlar için geliştirilen bu klavyenin, 6-11 Eylül arasında Berlin’deki IFA 2013 fuarında görücüye çıkması bekleniyor.
 
Kaynak: teknokulis.com

Leave a Reply

Bizi takip etmek ister misiniz?

Teşekkürler! Email listemize kaydınız başarıyla gerçekleştirilmiştir. En güncel makaleler ve eğitimlerden anında bilgi sahibi olacaksınız :)

There was an error while trying to send your request. Please try again.

Belirtmiş olduğunuz email adresinizi; güncel makale, eğitim, döküman ve mesleki eğitim notlarını paylaşmak üzere kullanacağız.