SOLIDWORKS 2021 Online Beta Sürümü

Solidworks 2021 online beta sürümünü kullanarak, 2021 ile gelecek olan yenilikleri kısmen de olsa test edebilirsiniz.  Beta programına katılmak sadece yeni bir sürümü test etme şansı sağlamaz. Beta program topluluğuyla bağlantı kurulmasını, Solidworks Ar-Ge ekibiyle yeni işlevler hakkında geri bildirimler sağlanılmasını ve bazı ödüller kazanılma fırsatını sağlar.

Yarışmalar ve Ödüller

Katılabileceğiniz bazı yarışmalar ve ödülleri hemen aşağıdaki linklerde yer alıyor.

Solidworks 2021 Online Beta Sürümü test etmek için;

1- Öncelikle aktif bir Solidworks aboneliği gerekiyor. Yani bakımlı Solidworks müşterilerimiz deneme ve yarışma şansını yakalayabilir.

2- https://my.solidworks.com/solidworksbeta?&lang=tr linkine tıklayarak mySolidworks hesabına giriş yapınız. Eğer mySolidworks hesabınız yoksa burada yer alan linki inceleyerek yeni bir hesap oluşturabilirsiniz.

3- SOLIDWORKS seri numarası ile birlikte ilerleyerek, SOLIDWORKS 2021 sürümüne online olarak erişebilirsiniz.

Herhangi bir aşamada sorun yaşarsanız bizlere https://www.armadayazilim.com/iletisim adresinden ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

Leave a Reply

Bizi takip etmek ister misiniz?

Teşekkürler! Email listemize kaydınız başarıyla gerçekleştirilmiştir. En güncel makaleler ve eğitimlerden anında bilgi sahibi olacaksınız :)

There was an error while trying to send your request. Please try again.

Belirtmiş olduğunuz email adresinizi; güncel makale, eğitim, döküman ve mesleki eğitim notlarını paylaşmak üzere kullanacağız.