İstenmeyen misafirler artık akıllı kapı zili ile uzaklaştırılacak!

Akıllı teknoloji ürünleri arasına katılan ve orijinal bir fikri mülk olarak görülen akıllı kapı zili, gelen her misafiri görmenizi ve hatta geri çevirmenizi sağlayacak.
[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=na1FDwlX9qE&w=640&h=360] Evinize vakitsizce damlayan bir ziyaretçi, ya da görmekten bıktığınız bir pazarlamacı. Hepsini tek bir kapı zili ve iOS destekli bir uygulama ile uzaklaştırabileceksiniz. iDoorCam adlı yeni bir proje, kameralı bir zil ile akıllı cihazlarınızı birbirine bağlıyor, davetsiz misafirlerden her an haberiniz olabiliyor.
Kapıyı çalan kişiyi gördüğünüz için evde yokmuş gibi davranabileceğiniz gibi, ev dışında bir mekandaysanız, iOS uygulaması sayesinde kameralı zil üzerinden kapıdaki kişi ile konuşabilirsiniz de. Pek çok kolaylığı bir arada toplayan iDoorCam, Ekim ayında set olarak 165 dolardan satışa sunulacak.
Kaynak: teknokulis.com

Leave a Reply

Bizi takip etmek ister misiniz?

Teşekkürler! Email listemize kaydınız başarıyla gerçekleştirilmiştir. En güncel makaleler ve eğitimlerden anında bilgi sahibi olacaksınız :)

There was an error while trying to send your request. Please try again.

Belirtmiş olduğunuz email adresinizi; güncel makale, eğitim, döküman ve mesleki eğitim notlarını paylaşmak üzere kullanacağız.