Dünyanın ilk giyilebilir akıllı kamerası çıktı!

Fotoğraf makinenizi çantanızda taşımak ve ağırlığı ile uğraşmak istemiyorsanız, dünyanın ilk giyilebilir akıllı kamerası hizmet için sizi bekliyor.

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=ppsr0B-YhPI&w=640&h=360] Autographer adlı bir ürün vücudunuzda taşıyabileceğiniz ve varlığını dahi unutacağınız özel bir giyilebilir kamera. Dünyanın ilk giyilebilir kamerası olma özelliğini taşıyan cihaz, ellerinizi kullanmadan fotoğraf çekme yetisine sahip. Sadece 59 gram ağırlığındaki Autographer 136 derecelik insansı görüş açısına (lens) sahip.
Ultra küçük bir GPS ünitesi ve beş ayrı sensör sayesinde en uygun anlarda çekim yapan ürün 8GB dahili hafızaya sahipken, kablosuz olarak akıllı telefonunuz ile bağlantı kurabiliyor. Bu bağlantı sayesinde fotoğraflarınızı anında paylaşıp, kamera ayarları üzerinde değişiklik yapabiliyor, batarya ve hafıza durumunu gözden geçirebiliyorsunuz.
LED ekranı ile de şık bir görünüm sunan Autographer’ı bu adres üzerinden 600 dolar karşılığında satın alabilirsiniz.

Leave a Reply

Bizi takip etmek ister misiniz?

Teşekkürler! Email listemize kaydınız başarıyla gerçekleştirilmiştir. En güncel makaleler ve eğitimlerden anında bilgi sahibi olacaksınız :)

There was an error while trying to send your request. Please try again.

Belirtmiş olduğunuz email adresinizi; güncel makale, eğitim, döküman ve mesleki eğitim notlarını paylaşmak üzere kullanacağız.