SolidWorks kullanarak işçilik giderlerimiz ve iş teslim süremiz yarı yarıya azaldı

UTKU OTOMASYON MAK. SAN. VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.
Utku-logo1
SolidWorks, tasarım faaliyetlerimizi hızlandırmasının yanı sıra işçilik giderlerimizi ve iş teslim süremizi yarı yarıya azaltmıştır.Tasarımda oluşan hataların %90’ı, SolidWorks programı sayesinde daha imalat başlamadan anlaşılmakta ve telafi edilmektedir. İmalat sürecinde oluşabilecek hatalarda ise SolidWorks nerede ve nasıl bir çözüm oluşturmamız gerektiği konusunda bize yol göstermektedir. Bilgisayar yazılımları, çağımızdaki gelişmelere paralel olarak her alanda yaygınlaşıyor. Üretimden tasarıma; kontrolden pazarlamaya kadar birçok kademede bilgisayar yazılımlarını kullanan dünya şirketleriyle yarışmak da gün geçtikçe zorlaşıyor. Bundan dolayı rekabet gücünü arttırmak ve büyümek isteyen tüm şirketlere bilgisayar destekli tasarım ve imalat programlarını; özellikle de SolidWorks’ü tavsiye ederim.
Erkan ARSLAN / Genel Müdür

Leave a Reply

Bizi takip etmek ister misiniz?

Teşekkürler! Email listemize kaydınız başarıyla gerçekleştirilmiştir. En güncel makaleler ve eğitimlerden anında bilgi sahibi olacaksınız :)

There was an error while trying to send your request. Please try again.

Belirtmiş olduğunuz email adresinizi; güncel makale, eğitim, döküman ve mesleki eğitim notlarını paylaşmak üzere kullanacağız.