PLASTİK VE DÖKÜM PARÇA TASARIMLARINI SOLIDWORKS 3D İLE HIZLI GELİŞTİREBİLİRSİNİZ

Ürün performansını ve üretilebilirlik gereksinimlerini karşılayan plastik ve döküm parça tasarımlarını hızla geliştirmek için SOLIDWORKS 3D tasarım yazılımını kullanın. Geniş bir tasarım araçları seti, basit veya karmaşık plastik ve döküm parçaları yaratmayı ve tasarımların başarıyla kalıplanmasını ve üretilmesini sağlar.
plastik
Kalıp tasarım araçları, büzülme kompanzasyonu, yüzey ayırma ve kalıp bölme işlemleri için otomatik işlevsellik sağlayarak plastik ve döküm parça takımlarının üretimini hızlandırır. Kalıp, parça tasarımını referanslar – tasarım değişirse kalıp buna göre güncellenecektir. Bu, parça tasarımındaki değişiklikler, daha hızlı ve daha kolay bir şekilde dahil edilebileceği anlamına gelir.
plaspliiiiölll
[contact-form][contact-field label=”NAME” type=”name” required=”1″ /][contact-field label=”Email” type=”email” required=”1″ /][contact-field label=”Website” type=”url” /][contact-field label=”Comment” type=”textarea” required=”1″ /][/contact-form]

Leave a Reply

Bizi takip etmek ister misiniz?

Teşekkürler! Email listemize kaydınız başarıyla gerçekleştirilmiştir. En güncel makaleler ve eğitimlerden anında bilgi sahibi olacaksınız :)

There was an error while trying to send your request. Please try again.

Belirtmiş olduğunuz email adresinizi; güncel makale, eğitim, döküman ve mesleki eğitim notlarını paylaşmak üzere kullanacağız.