SOLIDWORKS'te Mutlaka İzlemeniz Gereken 5 Yararlı Video!

Tüm tasarım ve mühendislik  zorluklarınızın üstesinden gelmek için SOLIDWORKS’ü seçin!
REP_ChooseSolidWorks_961x250_TUR
Tasarım zorluklarıyla mı karşılaşıyorsunuz? Gündelik çalışmalarınızı geliştirmek ve daha üretken olmak mı istiyorsunuz?
Çoğu tasarımcı ve mühendis bu sorulara “kesinlikle evet” yanıtını verir. Bu yüzden SOLIDWORKS® çözümlerinin yaşamınızı kolaylaştırıp kolaylaştırmayacağını görmeniz için bu video serisini oluşturduk.

 1. Büyük Montajlar? Sorun değil.
  SOLIDWORKS’ü kullanarak bütün montajları veya yalnızca ihtiyacınız olan parçaları hızla açın. Büyük tasarımları küçük dosyalar kullanarak kolayca paylaşabilir ve fikri mülkiyetinizi korumaya devam edebilirsiniz.
 2. Şimdiye kadar kullandığınız en iyi kullanıcı arayüzü.
  SOLIDWORKS’ü öğrenmenin, dağıtmanın ve kullanmanın ne kadar kolay olduğunu görecek ve üretkenliğiniz üzerinde ne kadar etkili olduğuna şahit olacaksınız.
 3. SOLIDWORKS tasarımların size çıkardığı zorlukların üstesinden gelir.
  SOLIDWORKS tasarım sorunlarını erken aşamalarda algılayıp hataları azaltmanıza yardımcı olur ve çözüm bulmanız için yararlı tavsiyeler verir.
 4. Detaylı teknik resimleri hızlı bir şekilde oluşturun.
  Tasarım bilgilerini SOLIDWORKS’le hızlı ve zahmetsiz şekilde sunarak teslim tarihlerini ve kalite standartlarını kolayca karşılayın.
 5. Doğru montajlar.
  Bileşenleri hızlı, kolay ve doğru şekilde bir araya getirin. Montajlar oluşturmak için bir dizi yetenek ve performans seçeneği kullanarak SOLIDWORKS’ün ne kadar güçlü ve esnek olduğunu göreceksiniz.

 
Logo_Armada_Yazilim_yanyazi
 
 
 

Leave a Reply