iWatch'un özel tasarımlarına buradan gözatın

Apple’ın büyük bir merakla beklenen akıllı saati iWatch üreticisi tarafından gizlenmeye devam etsin, çok farklı mecralardan çok özel iWatch tasarımları gelmeye devam ediyor.
[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=LE4JAAPV3IM&w=480&h=360] Apple akıllı saati iWatch için suskunluğunu sürdürse de, pek çok mecra bu yeni cihaz için heyecan duymaya ve hatta işi daha ileriye götürmeye başladı bile. Bunlardan bir tanesi de Ciccarese Design adlı İtalyan bir tasarım grubu. Bir araya gelen tasarımcılar Apple’ın bu gizemli ürünü için birbirinden farklı tasarımlar için çalışmış ve ortaya oldukça minimal formda işler çıkmış. Kısa süre önce Apple’ın, iWatch için personel alımı yaptığı dedikodusu çıkmış, ancak şirketten bu konuda da doyurucu bir yanıt gelmemişti.
 
Kaynak: teknokulis.com

Leave a Reply

Bizi takip etmek ister misiniz?

Teşekkürler! Email listemize kaydınız başarıyla gerçekleştirilmiştir. En güncel makaleler ve eğitimlerden anında bilgi sahibi olacaksınız :)

There was an error while trying to send your request. Please try again.

Belirtmiş olduğunuz email adresinizi; güncel makale, eğitim, döküman ve mesleki eğitim notlarını paylaşmak üzere kullanacağız.