3D Experience Forum Türkiye 2013

3DExperience çözümleri sağlayıcısı Dassault Systemes’in yıllık Türkiye etkinliği, 3DExperience Forum Türkiye 2013, 19 Eylül 2013 MARRIOTT HOTEL ASIA Ataşehir, İstanbul da gerçekleştirilecek.
Sosyal yenilik yeteneklerini, gerçekçi 3 boyutlu sanal deneyimleri, akıllı arama bazlı teknolojileri bir araya getiren Dassault Systemes yeni bir teknolojik dalgaya öncülük ediyor.
Daha fazlasını paylaşmak için, tüm dünyada yapılan 3D Experience Forum’lardan birine davet ediyoruz. 3D Experience Forum’lar sayesinde, Dassault Systemes’in kurumları, araştırmaları, eğitimi ve toplumu nasıl sınırların ötesine taşıyıp yarını keşfetmeyi sağladığına tanık olabilirsiniz.
Dassault_3d_exp1

İstanbul’daki 3D Experience Forum’da; Diğer firmalarla ve kişilerle bağlantı kurup, endüstrinin düşünce liderleri ile tanışabilirsiniz. Dassault Systemes müşterilerinden ve partnerlerinden 3 boyutlu sanal deneyimlerin size nasıl değer katacağıyla ilgili ilham alınacak ortamlar sağlanmaktadır.
Haberin detaylarına 3DExperience Forum bağlantısından ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

Bizi takip etmek ister misiniz?

Teşekkürler! Email listemize kaydınız başarıyla gerçekleştirilmiştir. En güncel makaleler ve eğitimlerden anında bilgi sahibi olacaksınız :)

There was an error while trying to send your request. Please try again.

Belirtmiş olduğunuz email adresinizi; güncel makale, eğitim, döküman ve mesleki eğitim notlarını paylaşmak üzere kullanacağız.