WorkXplore’u Keşfedin!

both

WorkXplore 3D, tam özellikli yetenekleri, yüksek genel işlevsellik ve inanılmaz bir hızla güçlü bir kombinasyona sahip olması ile ön plana çıkar. Tasarım, süreç geliştirme, üretim, kalite, satış ve müşteri iletişimi, satın alma, ürün bilgisi gibi özellikle büyük ölçüde çapraz fonksiyonel ürün geliştirme faaliyetlerinde işbirliği, verimlilik ve etkinliği artırmak için geliştirilmiştir.

Yazılımın kullanımı gayet kolay! Özel dizaynı sayesinde bir CAD experti olmasanız da 2D ve 3D CAD dosyalarını kolaylıkla keşfedebilirsiniz.

WORKXPLORE 3D ÖZELLİKLERİNİ KEŞFEDİN

res 1

AÇIK KULLANICI ARAYÜZÜ

WorkXplore açık ve pratik ara yüzü sayesinde kullanıcılarına ana ekrandan doğrudan çekirdek fonksiyonlarına erişim imkanı sunar ve yazılımın hızlı olarak çalıştırılmasını sağlar.

res2

 YÜKSEK HIZLI DOSYA AKTARIMI

WorkXplore 3D, kullanıcılarına çeşitli CAD uygulamalarında oluşturulmuş dosyaları açarak sanal prototip veya 3D modelleri üzerinde çalışmalarını sağlar. Bu sayede kullanıcılar, gerçek bir prototip oluşturmak için zaman ve para harcamadan model prototip üzerinde geliştirmeleri uygulayabilirler.

res3

ÖLÇÜMLEMELER

Uzman olmayan CAD kullanıcıları dahi yazılımın önceden tanımlanmış seçim modlarını kullanarak; WorkXplore 3D’nin ölçüm fonksiyonlarını çözebilir ve hemen iyi sonuçlar elde etmeye başlayabilir.

res4

AÇIKLAMALAR

Kullanıcılar doğrudan boyutsal geometrik ölçümler, açıklamalar ve etiketleri 3D modele ekleyebilirler bu sayede 2D çizimlere duyulan ihtiyaç azalacaktır.

res5

ANALİZ

WorkXplore 3D genellikle çok pahalı CAD programlarında olan bir dizi analiz fonksiyonu sunar. Çok hızlı olmasının yanı sıra fonksiyonların kullanımı gayet kolaydır.

res6

ANİMASYON

WorkXplore 3D, patlatılmış görünümlerin veya animasyonlu montaj hareketlerinin oluşturulmasına imkan veren tamamen işlevsel bir animasyon çekirdek içerir.

res7

DÖKÜMANTASYON

WorkXplore 3D ile kullanıcılar teknik dökümanları ve montaj sayfalarını resimlemek için ekran görüntüsü oluşturabilirler. WorkXplore 3D ayrıca kullanıcıların geniş hacimli görüntüleri kolayca yönetip, dağıtabilecekleri bir görüntü toplayıcıya sahip olmalarını sağlar.

res8

GİZLİLİK

WorkXplore 3D ile kullanıcılar bireysel çalışmalarını gizli tutabilirler.

res9

İŞBİRLİĞİ

WorkXplore 3D kullanıcılarının tüm tasarım ve üretim zinciri boyunca ürün yöneticileri, pazarlama, satış, dış imalat danışmanları, müşteriler tedarikçiler ve tüm proje üyeleri ile CAD modellerini kolayca paylaşmalarını sağlar.

res10
KARŞILAŞTIRMALI ÖZELLİKLER

WorkXplore 3D versiyonları hakkında daha detaylı bilgi için HEMEN İLETİŞİME GEÇİN!

 

http://www.workxplore-3d.com sitesinden çevirilmiştir

armada yazılım logo_küçük

 

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s